OKERTUR bünyesinde var olan özel transfer hizmetleri birimimiz; İzmir’de isim yapmış yerli ve yabancı sermayeli firmaların üst düzey yöneticilerine, özel konuklarına ve şirket personellerine, modern ve donanımlı araçlarla, deneyimli ve saygılı araç sürücüleri ile özel taşımacılık hizmeti vermektedir.

 

Özel transfer hizmetlerinde; firmaların ihtiyaç duyduğu kadar araç, sürücülü olarak kullanıma sunulmaktadır. Böylece firma çalışanlarının ulaşımı; yerli ve yabancı misafirlerinin otelden alınması, havaalanı karşılanmaları,toplantılara götürülmesi, her türlü transferleri, uzak ya da yakın mesafe ulaşımları karşılanmaktadır. Bu sayede firmalar araç satın alma, bakım ve personele avans verme, taksi fişi, masraf formu doldurma gibi personel giderleri ile uğraşmamaktadır. Bu sistem sayesinde tasarruf sağlanmakta, aynı zamanda ulaşımdan kaynaklanan problemlerle karşılaşmamaktadır.

 

Özel Transfer Hizmetlerinde kullanılan araçlarımız, diğerleri gibi 7/24 olarak araç takip sistemi ile kontrol altında tutulmaktadır.

 

Ayrı ayrı takip edilen masraf kalemleri yerine giderlerin kolaylıkla takip edilebileceği “Tek Fatura Sistemi” oluşturulmuştur. Böylelikle kontrol ve iç denetim kolaylaşmıştır. Firmalara; istedikleri tüm bilgilere, istenen rapor formatında aylık veya günlük olarak bilgilendirme imkanı sunulmuştur.